Перший всеукраїнський фестиваль Smart blog

sb00112 листопада 2016 року в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського блогер-фесту «Smart Blog».

У фіналі фестивалю переможців Всеукраїнського конкурсу блогерів привітав Михайло Реуцький, шеф-редактор інтернет-видання Sport.ua – найвідомішого українського спортивного порталу. Нагороди переможцям вручали директор Інституту журналістики Галина Василівна Горбенко та завідуюча кафедрою видавничої справи Лариса Гагіківна Масімова, призерів у спеціальній номінації #моя_українська нагородив засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дайнега.

Всі учасники фестивалю отримали сертифікати, а гран-прі та дипломи першого, другого і третього ступенів у шести номінаціях, як і подарунки від спонсорів, отримали тридцять переможців з усієї України.

Гран-прі отримав Алтунін Дмитро. У номінації «Відеороботи» перше місце посів Женченко Віктор. У номінації «Фотопост» серед школярів перемогу отримав Коваль Максим, а серед студентів – Лакіза Анна. У номінації «Мікропост» перемогла Шпірко Карина. Перше місце у спеціальній номінації «Моя Українська» посіла Садурська Єлизавета. У номінації «Щоденник» серед школярів перше місце отримала Третяк Марія, а серед студентів перше місце розділили Діденко Анастасія та Онищенко Оксана. У номінації від спонсора Kraina UA перемогла та отримала сертифікат на подорож Україною Повар Анна.

Висловлюємо подяку спонсорам, які підтримали фестиваль: типографії «Вольф», видавництвам «Balance Business Book» та «Зелений пес», Сomedy-проекту «Stand Up Community Kiev», туроператору «KrainaUA», кінотеатрам «Ліра» та «Boomer».

Завантажити список переможців

SmartBlog