Позитивний досвід участі в академічній програмі мобільності Латвійського університету

haevskaСтудентка другого курсу спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування» Поліна Гаєвська брала участь в академічній програмі мобільності Латвійського університету (м. Рига, Латвія, вересень-грудень 2020 р.). Там вона вивчала курс «Європейські студії – зовнішня та внутрішня політика». Це був перший унікальний досвід Поліни участі у подібних програмах.

Навчання в університеті іншої країни було цікавим, адже лекції були побудовані так, що викладач не просто розповідав інформацію, а й спілкувався зі студентами. На семінарах розглядалися питання утворення Європейського Союзу, його діяльності, розглядали політичні питання, пов’язані безпосередньо з Латвією. Одним із найбільших переваг цієї мобільності було те, що в ній брали участь студенти з усієї України. Завдяки виконанню групових завдань була можливість знайти нових друзів. Достатній рівень англійської мови дозволив Поліні пройти цю програму і отримати позитивний досвід.