Зустріч з Саломе Енгибарян

levДистанційний формат подарував нам не лише розуміння ваги обіймів та рукостискань, а й нові можливості професійного спілкування. Завжди радію, коли запрошую до студентів цікавого фахівця. Сьогодні студенти-видавці ІІІ курсу Київського університету імені Бориса Грінченка мали онлайн-зустріч з Саломе Енгибарян, інвент-менеджеркою Видавництва Старого Лева.

Говорили про історію створення ВСЛ, певні менеджерські та маркетингові рішення, а головне - про книжки.

Пані Саломе проаналізувала студентські презентації, присвячені історії створення та діяльності Видавництва Старого Лева, висловила свої зауваження та подякувала студентам за підготовку. Також пані Саломе запросила студентів на гостини до книгарень-кав’ярень Старого Лева, звісно, з дотримання усіх санітарно-обмежувальних норм.

lev 1 lev 2

Поділилася пані Саломе інформацією про новинки видавництва, деякі показала, розповіла про найпопулярніші книжкові серії.

Пані Саломе - професіонал високого рівня, щира та харизматична людина. І я безмежно вдячна, що такі люди знаходять час поділитися власним досвідом зі студентами.

Олена Осмоловська, доцент кафедри видавничої справи