Володимир Васильович Біленко: шлях до читача

n1-123 вересня 2016 року до студентів Інституту журналістики завітав Володимир Васильович Біленко – журналіст, видавець, редактор. Він особисто знав Василя Симоненка, розповів про вихід у світ його першої збірки «Тиша і грім».

Поспілкуватися із Володимиром Біленком прагнули не лише майбутні журналісти, а й студенти-видавці та студенти бібліотечно-інформаційної справи. Саме тому в аудиторії, де відбувалася зустріч, порожніх місць не було.

Володимир Васильович поділився спогадами про труднощі роботи редактора та цензурні перепони в радянські часи, про підготовку та видання власних книжок.

Студенти мали змогу детально розпитати університетського гостя про все, що неодмінно має знати майбутній фахівець у галузі соціальних комунікацій. Володимир Біленко не залишив жодного запитання без відповіді, а на завершення порадив студентам постійно писати й видавати.

b2016