Засідання наукового гуртка «Креативна наука»

nauk gurt

24 травня 2019 року відбулось засідання студентського наукового гуртка «Креативна наука». Запрошеним гостем була заступник директора Інституту журналістики з наукової роботи Іващенко Вікторія Людвігівна. Вона розповіла учасникам про важливість правильного оформлення наукових праць.

Керівник гуртка Масімова Лариса Гагіківна розповіла юним науковцям про початкові етапи написання наукової роботи. Також у рамках засідання перед учасниками виступила студентка III курсу Куліш Ярослава. Вона поділилась досвідом написання переможної наукової роботи «Фестивальна діяльність як різновид неформальної освіти студентів журналістських спеціальностей».

Засідання пройшло у форматі прес-конференції, тож усі учасники мали змогу обговорити виступи та отримати відповіді на запитання.