Засідання кафедри № 10

k10 122 травня 2019 року відбулось кадрове засідання кафедри видавничої справи № 10В рамках питань винесених на порядок денний засідання було обговорено звіти доцентів кафедри Масімової Лариси Гагіківни, Александрович Марини Василівни та Вернигори Ніни Миколаївни про стажування без відриву від виробництва на кафедрі видавничої справи та редагування Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 18 березня до 18 квітня 2019 р.

Голосуванням було вирішено оцінити виконання індивідуальних програм стажування позитивно.

Також було розглянуто питання про про рекомендацію кандидатур Романюк Н. С., Харченка О. В. та Александрович М. В. для обрання на посади доцентів кафедри видавничої справи. Було проведено таємне голосування науково-педагогічними працівниками кафедри. Ухвалили рекомендувати кандидатури Романюк Н. С., Харченка О. В. та Александрович М. В. для обрання на посади доцентів кафедри видавничої справи.

k10 2

k10 3