З якими викликами зустрічаються українські видавці?

ks2019 4«Видавнича справа: виклики сучасності» – таку тему обговорювали під час круглого столу видавці-практики, студенти й викладачі. Організувала захід кафедра видавничої справи.

Головне завдання – почути фахові запити видавничої галузі та врахувати їх під час підготовки студентів.

Тетяна Єжижанська поділилася результатами дослідження про комунікацію українських видавництв за оцінкою відвідувачів Книжкового Арсеналу та Форуму видавців. Олена Осмоловська презентувала проект студентського центру Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, про який схвально відгукнулися президент цієї асоціації Олександр Афонін та самі видавці. У центрі зокрема планують вчити студентів працювати з грантами. Світлана Привалова розкрила особливості роботи малих видавництв. А професор Віктор Іванович Шпак окреслив проблеми, пов’язані з «новаціями» МОН.

Також студенти, видавці й викладачі кафедри обговорили, що важливо під час працевлаштування студентів та проходження ними практики.

Круглий стіл цього року проводять удруге. У планах – організовувати його принаймні двічі на рік.

ks2019 3

ks2019 2