Події кафедри медіапродюсування та видавничої справи

 6 червня 2022 року відбувся науково-практичний семінар "Культура академічної доброчесності в процесі організації та проведення виробничих практик" (організатори: Масімова Л.Г., Дуке О.С.)

vypusk

У важкий час війни з росією українські викладачі та науковціоб’єднуються та виступають єдиним фронтом – освітнім та науковим. 31 березня 2022 року відбулася онлайн-зустріч «Погляд з України»,організована Richmond University - The American University in London спільно з кафедрою видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

17 лютого 2022 року відбулося засідання кафедри видавничої справи, на якому обговорили питання організації практики на світній програмі «Видавнича справа та редагування» першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти).

vypusk

До Дня єдності 16-18 лютого зі студентами-видавцями відбулися різноманітні тематичні патріотичні онлайн-заходи, зокрема, зустрічі-дискусії  з обговоренням питань протидії гібридним загрозам. Обговорили джерела отримання об’єктивної інформації про події навколо України, зокрема ті ЗМІ, яким можна довіряти, лідерів думок, на яких можна орієнтуватися, а також маніпулятивні методи впливу на громадську думку, які використовує російська пропаганда.  

Студентки 2 курсу спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування»  Вікторія Нерода і Дарія Мельник братимуть участь у програмі академічної мобільності в Університеті імені Адама Міцкевича з 21 лютого до 15 липня 2022 року.

madryd15 грудня 2021 року виголошено подяку старшому викладачеві кафедри видавничої справиІ.В. Женченку за розроблення освітнього контенту та проведення онлайн-курсу "Осіння школа творців сучасних освітніх матеріалів для Нової української школи" в межах міжнародного проєкту "Фінська підтримка реформи української школи" («Навчаємося разом» / «Learning together»), який триває з 2018 року за підтримки Українського інституту розвитку освіти, МОН України, Міністерства закордонних справ Фінляндії та Європейської Комісії. 

Сторінка 1 із 21

Факультет у соціальних мережах